KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17133001
nr 1713 3001
Anette Claesson
(f. 1966), Sverige
Grafiskt blad, ”Orkidé”. Signerad, numrerad 9/25. Gicléetryck, bildmått: 27x27 cm. Yttermått inklusive ram: 40x39 cm, oramat löst blad
Anette Claesson, svensk bildkonstnär född 1966 i Sävsjö.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 juli 2025
kl 20:48:21
14/7 20:33:19